Rekonštrukcia kúpeľne

 

Rekonštrukcia kúpeľne a tipy

Pozrite si niekoľko príspevkov a našich rád, ako a kedy a preč sa rozhodnúť pre rekonštrukciu a na čo si dať pozor.

Prečo je dôležité kedy sa montuje vaňa alebo sprchový kút?

Dôvod, prečo sa montuje vaňa a kút až po obložení, je jednoduchý. Hrozilo by totižto riziko poškodenia a je efektívnejšie zasadenie vane alebo sprchového kútu pod obklady. Taktiež pri poškodení silikónu je menšia šanca na vytopenie susedov.

Rekonštrukcia kúpeľne a podlaha

Po daných úkonoch nasleduje dokončenie rekonštrukcie kúpelne. Ukladá sa dlažba, nasleduje škárovanie a nasleduje maľovanie. Je potrebné mať farby, ktorú sú určené na maľovanie kúpelne. Namontujeme vodovodné batérie, ventily, umývadlo, paravan a iné doplnky, ktoré si prajete mať vo Vašej novej kúpelní. Pred odovzdaním je u nás samozrejmosťou dôkladné umytie kúpelne.

Teraz si môžete na plno užívať novú kúpeľňu a kochať sa kvalitne odvedenou prácou!

 

Obklady do kúpeľne, dlažba a sanita 

Ako zvoliť správnu kombináciu pre dlažby a kachličky do kúpeľne ? Poradíme, ukážeme katalóg kupeľní. Krásne kupeľne vám ukážeme aj na fotografiách - realizovali sme ich mnoho. Počuli ste už o kúpeľňa bez kachličiek alebo obkladačiek ? Nie ? Nechajte sa inšpirovať, na steny môžeme umiestniť niečo iné. Hitom moderných a luxusných priestorov sú zrkadlá, mramor, kameň, alebo dokonca aj drevo, či mozaika, alebo tapety.

Kúpeľňové inšpirácie

Malá kúpeľňa ? Aj malé bytové kúpeľne môžu oslniť. Kúpeľňa v paneláku od nás je jednak lacná čo sa týka rekonštrukcií, ale zároveň dizajnové krásna. Samozrejme platí, že všetko treba malým rozmerom prispôsobiť. Vybrať vhodnú sanitu, vaňu, obklady dlazby, vaňu, kúpeľňovy nábytok, osvetlenie kúpeľne, svietidlá do kúplne, celkové vybavenie a zariadenie kúpeľne. Poradíme, aké vzory navodzujú dojem vačšieho priestoru, napríklad aj také posuvné dvere veľmi pomôžu.

Prerábka a rekonštrukcia kúpeľne

Prerobenie či rekonštrukcia kúpeľne je jednoduchým procesom, ak si najmete kvalitnú firmu s dobrými referenciami. Najmä ak ide o zložitejšie rekonštrukcie typu - podkrovné kúpeľne, prerábka a prestavba celého bytového jadra. Renovácia od nás je cenovo veľmi prijateľnou položkou.

 

Niektoré fotografie rekonštrukcie bytov a domov

Zavolať na 0911 300 263