Finálne a dokončovacie práce na hrubej stavbe

Vykonávame a zaisťujeme všetky stavebné dokončovacie práce. Začistenie a dokončenie stavebného priestoru je dôležitou bodkou za doposiaľ vykonanými prácami. Použitie vhodných materiálov a doplnkových profilov zrýchľuje a skvalitňuje prácu našich profesionálov.

Dokončovacie holodomu

Začistenie stavebných priestorov je finálna prácou za doposiaľ vykonanými úpravami. Či už sa jedná o finálne práce v podobe vyčistenia stavebných otvorov, sadrokartónu, zateplenie domov a bytov či iných dokončovacích prác, použitie vhodných materiálov a doplnkových profilov zrýchľuje a skvalitňuje prácu našich pracovníkov. Je ľahké kvalitne pracovať so správnym vybavením a preto je naša firma profesionálne stavebne vybavená. Sme zárukou kvalitne odvedených finálnych a dokončovacích prác.

Strojové omietky

Strojové omietanie oproti ručnému spracovanie ponúkajú množstvo výhod. Hlavnou výhodou strojného omietania je rýchlosť spracovania a vysoké výkony. Pri strojnom omietaní dochádza k minimálnym stratám a tak k úspore nákladov na miešanie omietkových zmesí. Spoločnosť Chytrostav vám ponúka strojné omietanie pri ekologickom spracovaní a nedochádza tak k znečisteniu prostredia.

Kladenie podlahových krytín

Podlaha hrá v obytnom priestore významnú úlohu po stránke funkčnej aj estetickej. Mala by byť nielen odolná, bezpečná a príjemná na pohľad, ale mala by sa tiež ľahko udržiavať. Kvalitná podlaha je totiž predpokladom dobrého a spokojného bývania.

Ponúkam Vám profesionálne pokládku, vrátane zamerania, konzultácie a servisu laminátových plávajúcich podláh, drevených vrstvených podláh, PVC podláh, kobercov a iných podlahových krytín ako sú vinylové podlahy.

Sadrokartónové práce na holodome

Sadrokartón je v dnešnej dobe nevyhnutnou súčasťou pre sadrokartónové priečky, stropné podhľady, využíva sa pri odsadenie stien apod. Sadrokartón nemožno považovať za náhradu klasického muriva akým je napríklad betón. Sadrokartónové priečky a podhľady sú preto využívané všade tam, kde nie je nutná funkčnosť nosnosti či ukotvenia ťažkých predmetov.

Maľby a nátery v interiéroch a exteriéroch

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa natieračských a maliarskych prác? Potrebujete kvalitnú údržbu? Alebo chcete vymaľovať byt či dom a hľadáte maliara izieb? Ponúkame kvalitné maliarske práce akéhokoľvek potrebného rozsahu. Či už maľby interiéru či exteriéru, nátery fasád a striech, nástreky, tapetovanie, stropné kazety, sadrové stierky a ďalšie súvisiace služby.

Montáž okenného a dverového tesnenia

Potreba kvalitného utesnenie okien a dverí v akejkoľvek zástavbe je aktuálna najmä v posledných rokoch, keď ceny energií neustále rastú. Kvalitné tesnenie do okien a dverí dokáže výrazne znížiť náklady na vykurovanie a prináša veľa iných výhod a to najmä: výrazné obmedzenie hluku, prachu, peľu a iných alergénov. A tiež kvalitné tesnenie do okien znižuje nepríjemné oroseniu okien.

Ostatné dokončovacie práce holodomu

Je nejaká finálna či dokončovacia práca, ktorú ste nenašli v zozname? Neváhajte a kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme.

 

 

 

 

Zavolať na 0911 300 263