Dokončovanie exteriéru
4. januára 2018
Ako prerobiť kúpeľňu
4. marca 2018
Ukázať všetko

Novinky v kúpeľňových trendoch

čistý dizaj kúpeľni

Predstavíme vám nové trendy, ktoré sa začínajú prejavovať aj v želaniach našich zákazníkov. Naschvál sme vybrali malé kúpeľne, pretože takýchto zákazníkov a realizácii máme najviac.

Voľne stojace vane

Či už na malých vintage nožičkách, alebo moderná veľká vaňa stojaca pevne na podstavci. Voľne stojace vane budú tento rok trendom … z pochopiteľných dôvodov. Sú krásne. Takéto umiestnenie vyžaduje trochu viac obvyklého miesta, ale pri troche fantázie a miery dispozíciie je to možné osadiť aj do panelákovej kúpeľne.

čistý dizaj kúpeľni

 

Minimalistické skrine

S odvážnymi vzormi dlaždíc, farebnými tapetami a zaujímavými svietidlami, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu v dekorácii v kúpeľni, je dôležité udržať veci v rovnováhe – s minimalistickými tvarmi skriniek.

kúpeľňové trendy

Tmavé steny

Dokonca aj malá kúpeľňa môže deliť kúpeľňu na tmavú a svetlú časť. Najmä ak ofarbíte skrinky tak, aby zodpovedali podkladovej farbe. Kontrastujte s prirodzenými textúrami, ako je jutový koberec a zrkadlo s dreveným rámom.

trendy v malej kúpeľni
Vzorované dlaždice

Vzorované dlaždice s guľatými stredomorskými motívmi určite budú v tomto roku na každom zozname želaní. Dlaždice sa vracajú vo veľkom a či máte radi zložité, marocké inšpirované vzory alebo moderné geometrické tvary, všetky majú určitý rustikálny šarm.

trendy v kúpeľni

Zavolať na 0904 884 958