Teplé a studené farby – kedy a kam do interiéru
24. marca 2015
PVC podlahy
24. marca 2015
Ukázať všetko

Krb do každého domu a bytu

Pohľad na plápolajúci oheň a príjemné teplo – to je najkrajší pôžitok z krbových kachlí

Krb svojou jedinečnosťou prináša do interiéru výrazný prvok a môže sa tak stať stredobodom od ktorého sa potom odvíja štýl ďalších prvkov interiéru. Pre moderný interiér sa hodí najmä jednoduché tvary a materiály. V obľube sú ušľachtilé prírodné kamene, sklo ale aj pieskovca, vápenca alebo keramika. Na trhu existuje nepreberné množstvo typov krbových vložiek, ktoré umožňujú vytvárať zaujímavé a jedinečné kreácie.

Krb bez komína (Bio-krb)

Ak túžite po krbe, ale nemáte k dispozícii komín, je možným riešením krb bez komína, tzv. Bio-krb. V bio-krbe sú spaľované bio-palivá ktorých horením nevznikajú žiadne spaliny ktoré by bolo treba odvádzať. Palivom pre tieto krby je špeciálne vyrobený bio alkohol alebo denaturovaný 96% lieh (etanol).

Najkvalitnejšie krbové vložky pre klasické krby sú liatinové

Dlho držia teplo, minimálne sa rozpínajú a sú trvanlivé. V ponuke je široká rada kvalitných liatinových vložiek pre realizáciu Vášho krbu od klasických po konštrukčne ojedinelé umožňujúce netradičné riešenia a jedinečnosť Vášho krbu.

Plynový krb = čistý oheň

Pri plynových krbov odpadá všetka práca spojená s obsluhou. Plameň plynového krbu je veľmi podobný tomu, ktorý produkuje klasický krb a mimo ušetreného času odpadá prašnosť, s ktorou je potrebné pri kúrení v klasickom krbe počítať. Pripočítate Ak veľkú účinnosť vykurovania, ktorá dosahuje až 85%, jedná sa o zaujímavé riešenie interiérového krbu.

Tiež túžite po krbe alebo krbových kachliach u Vás doma?

Radi Vám v rámci návrhu interiéru spracujeme návrh krbu tak, aby ladil s celkovou koncepciou interiéru, ponúkneme Vám vhodný typ vložky a v rámci realizácie interiéri zrealizujeme krb na kľúč.

Zavolať na 0911 300 263