Búranie a rekonštrukcia bytového jadra krok po kroku
16. júna 2015
Upratovacia firma do domácnosti – Upratovacie služby a cenník
16. júna 2015
Ukázať všetko

Upratovanie domácností v Bratislave a okolí

Potrebujete zaistiť dôkladné upratovanie domácnosti, Vášho bytu, domu, kancelárií či priestorov vo Vašom regióne?

Upratovanie domácnosti v Bratislave a okolí a iné služby sme pripravení zabezpečiť do 48-mi hodín vo Vašom byte, alebo dome.

Pomoc v domácnosti v Bratislave

Profesionálne upratovanie domácnosti je vykonávaný rôznymi metódami podľa typu upratovania a rôznych typu povrchov. Naše metódy sa zakladajú na kvalitných a preverených upratovacích prostriedkoch s použitím modernej a efektívnej upratovacej techniky renomovaných značiek.

Čistenie kobercov, čistenie sedačiek a čalúnenia, čistenia a údržby podláh, drevených podláh, čistenie a impregnácia kože, čistenie a impregnácia.

Upratovanie domácností bratislava – informácie

Upratovanie domácnosti je pre našu firmu denný chlieb. Nebudeme Vás zaťažovať rozprávaním o tom, aké máme gazdiná a zamestnancov atď. Hlavnou náplňou tejto sekcie je zoznámiť a detailne informovať nášho zákazníka o tom, ako bude skutočne prebiehať celkový priebeh rokovaní a upratovania od A-Z vrátane doplnkových služieb. Tým hlavným dôvodom je fakt, že každý zamestnanec a pracovník našej firmy je plne preškolený podľa nášho interného manuálu, neb podstata kvalitných a profi upratovacích služieb našej firmy spočíva v metódach, prístupu, prípravkoch a technickom zázemí firmy.

Práca v domácnosti

Sme si vedomí, že ak sa Vám podarí nájsť skutočne seriózne upratovaciu firmu, je isté, že všetko je samozrejme o ľuďoch – pracovníkoch, ktorí k Vám prídu a tým aj poťažmo o upratovacej firme ako takej, majú obe strany obojstranne vyhrané. Uvažujte o tom, ako ste potrebné limitovaní časom. Takýto byt 3 + 1 kompletne vygruntovať vrátane umývania okien zaberie zhruba 12 až 14 hodín čistého času. Máte naozaj chuť celé dva dni stráviť nad upratovaním? Po pár hodinách začnete premýšľať nad prioritami a menej dôležité veci začnete vynechávať … S našou firmou máte o komplexné upratovanie postarané. Vďaka skúseným pracovníkom, profesionálnym pomôckam a upratovacie technike máte upratané v každom detaile a to za jediný deň.

Na upratovanie je vedúci pracovník povinný doraziť v dohodnutom čase vrátane ostatných pracovníkov. V prípade meškania je povinný minimálne 20 minút vopred klienta informovať o meškaní. Každý pracovník upratovania či čistenie je povinný oznámiť klientovi / zákazníkovi svoje meno a riadne sa predstaviť. Pri požiadanie klientom je povinný preložiť občiansky preukaz.

Upratovanie domacnosti a cena

Môžete sa spoľahnúť, že všetci naši zamestnanci, ktorí k Vám prídu na upratovanie sú preverenie, bezúhonní a spoľahliví ľudia. Všetky dôvernosti (osobného i obchodného charakteru), s ktorými sa pracovník stretne, zostávajú iba medzi ním a vami. Tieto skutočnosti nepreberajú ani v rámci firmy.

Máte záujem o cenovú ponuku ? Napíšte nám!

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Súhlasím so použitím osobných údajov na informovanie o novinkách

Zavolať na 0911 300 263