Pravidelné upratovanie bytov a domov Bratislava
1. júna 2015
Upratovanie luxusných domácností
9. júna 2015
Ukázať všetko

Jednorázové upratovanie domov a bytov

Jednorazové a generálne upratovanie

Pred Vianocami, Veľkou nocou, po rekonštrukcii alebo po večierku. Od utieranie prachu, cez vypratanie kuchynskej linky, čistenie digestora a rúry, odmrazenie mrazničky, upratovania knižnice, umytie kúpeľní až po výmenu posteľnej bielizne.
Upratovanie celej domácnosti do posledného smietky!

Umývanie okien, žalúzií a vykurovacích telies

Profesionálne umyjeme vaše klasická aj francúzske okná vrátane rámov, okná rozšroubujeme a umyjeme aj zvnútra.
Očistíme vaše horizontálne žalúzie z oboch strán. Samozrejme umyjeme aj vykurovacie telesá.

Čistenie kobercov a čalúneného nábytku

V domácnostiach čistíme koberce a čalúnený nábytok (sedačky, stoličky, kreslá) strojovú extrakčné (mokrou) metódou za použitia veľmi šetrných čistiacich prostriedkov. So škvrnami si vieme dobre poradiť. Používame čistiace stroje nemeckej značky Kärcher.

Čistenie matracov suchou metódou

Možno neviete, že najviac znečistenú vecí vo Vašej domácnosti nie je kľučka od dverí alebo odpadkový kôš, ale Vaša matrac! Obrovské množstvo roztočov, ktorí sa živia potom a drobnými šupinami z našej kože, vylučujú do matracov výkaly, ktoré sú hlavnou príčinou vzniku alergických reakcií, pálenie očí po ranu a mnohých iných kožných ochorení. Matrace čistíme antibakteriálne. Čistenie matracov by malo prebiehať zásadne suchou metódou, pretože prítomnosť vody spôsobuje vznik plesní v matracoch. Čistíme aj autosedačky, koberce, čalúnenie, psie pelechy a ďalšie miesta, kde sa roztoče vyskytujú.

Po vyčistení vždy aplikujeme špeciálne antibakteriálne sprej ako prevenciu rozmnožovanie ďalších roztočov.

Čistenie si u nás môžete objednať jednorázovo, alebo si od nás prístroj môžete zakúpiť (ceny máme rovnaké ako ostatní predajcovia v SR) a naša gazdiná Vám bude matrace pravidelne udržiavať v čistote. Viac na www.raycop.cz

Čistenie kožených sedačiek a nábytku

Aj kožené sedacie súpravy, kožené stoličky a dvere potrebujú pravidelnú údržbu. Nábytok najprv zbavíme prachu, nečistôt a Škvrna, potom ošetríme a impregnuje špeciálnym prostriedkom na kožu. Kože tým krásne ožije a nábytok vyzerá opäť ako nový!

Čistenie horúcou parou paročističom

Maximálne ekologickej čistenie bez chemických prostriedkov, iba na báze horúcej pary. Používa sa pri čistení podláh, obkladov, škár, kuchynské linky, digestory, varné dosky, kameňa, atp. Osviežuje textilné tkaniny.Velmi vhodné pre alergikov a rodiny s malými deťmi.

Čistenie a impregnácia záhradného nábytku

Pred a po letnej sezóne dáme do perfektného stavu váš plastový, ratanový alebo drevený záhradný nábytok. Nábytok zbavíme prachu a nečistôt, natrieme a naimpregnujú.

Máte záujem o cenovú ponuku ? Napíšte nám!

Zavolať