Upratovanie domov a bytov v Bratislave
1. júna 2015
Umývanie okien Bratislava
1. júna 2015
Ukázať všetko

Kompletné upratovanie domov Bratislava, bytové domy, upratovanie spoločných priestorov

Bytové domy, upratovanie spoločných priestorov domov, pravidelný aj jednorazový upratovanie

Pre Vaš dom zaistíme kompletné upratovacie služby a všetok podporný servis na profesionálnej úrovni.

Pre majiteľov bytových domov, bytové družstvá, SVJ aj samotné nájomníkov ponúkame pravidelné i jednorázové upratovanie spoločných priestorov ich domov, upratovanie vonkajších priestorov a blízkeho okolia domu. S nami máte o upratovanie postarané.

Rýchly kontakt
Mob .: 0911 300 263

Kvalita pri upratovaní Vášho domu na prvom mieste

Ako jedna z mála upratovacích firiem, poskytujeme generálne upratovanie v perfektnej kvalite. Generálne upratovanie, ktoré vykonávame 2 krát ročne. A sú súčasťou zmluvy o dielo, týmto krokom značne chránime váš majetok.

V prípade dovolenky, choroby pracovníka, zabezpečujeme okamžitú náhradu.

Nepracujeme nikdy podľa vzoru, ale vždy sme pripravení s Vami a pre Vás nájsť tie najvhodnejšie riešenie.

Upratovanie domu vo Vami požadovaných termínoch

Doba, kedy má byť upratovanie vykonaný je plne na Vás, my sme tu predsa od toho, aby sme Vašu požiadavku naplánovali. Po dohodnutí doby upratovania, náš pracovník (alebo tím) dochádza presne v daný deň a danú hodinu.

Na základe Vášho dopytu vypracujeme cenovú kalkuláciu, upratovací plán a zaistíme pravidelné alebo jednorazové upratovacie práce k Vašej plnej spokojnosti. Zákazky vybavujeme do 24 hodín od prijatia objednávky.

Zavolajte nám, radi si s Vami dohodneme termín vykonanie služieb alebo osobné stretnutia. Už zajtra, môžeme upratovať práve u Vás. V prípade, že pre vás poskytujeme pravidelné upratovanie, máte nárok na 15% zľavu na všetky jednorazové upratovacie služby ako sú napríklad: umývanie okien, strojové čistenie podláh, upratovanie po havárii, záhradnícke služby, atp.

Zaistenie potrebných pomôcok

Každú zákazku, vybavíme vysoko kvalitné upratovaciu chémiou, potrebným strojovým vybavením a vlastnou sadou upratovacieho náčinie. Všetko zostáva uskladnené u Vás po celú dobu spolupráce – upratovanie Bratislava.

Máte záujem o cenovú ponuku ? Napíšte nám!

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Súhlasím so použitím osobných údajov na informovanie o novinkách

Zavolať na 0911 300 263