Upratovanie domácností v Bratislave a okolí
16. júna 2015
Upratovanie domácnosti v Bratislave a okolí
26. júna 2015
Ukázať všetko

Upratovacia firma do domácnosti – Upratovacie služby a cenník

Hľadáte Gazdinky do vašej domácnosti? Potrebujete pravidelné alebo nepravidelné upratovanie domácnosti alebo upratovanie firmy?

Kontaktujte nás a vytvoríme vám individuálnu cenovú ponuku na mieru vašej domácnosti a vašich prianí. Máme preverených a bezúhonných zamestnancov, ktorí sú priebežne školení a ktorí robia všetko pre vašu spokojnosť.

Neustále monitorujeme kvalitu vykonaných služieb, klientov oslovujeme telefonicky či elektronicky a naša gazdiná kontrolujeme priamo v mieste upratovania – u vás doma. V súčasnej dobe zabezpečujeme upratovacie služby a služby gazdiná pre domácnosti.

ČO VŠETKO PONÚKAME ZA JEDNU CENU pravidelného upratovania?

  • upratovanie vašej domácnosti podľa zmluvy, našimi zamestnancami
  • zabezpečenie náhrady v čase choroby či dovolenky vašej stálej gazdiná
  • fyzická kontrola kvality vykonávaných služieb priamo u vás doma, našimi vedúcimi pracovníkmi
  • servis zabezpečenie a dodanie čistiacich prostriedkov a drobných upratovacích pomôcok – nakúpime za vás a doručíme k vám domov
  • poistenie pre prípad nešťastných udalostí

Pravidelné i jednorázové upratovanie domácnosti

Gazdiná poskytuje upratovacie služby buď jednorázovo, alebo pravidelne. Upratovanie domácnosti vykonávajú naši odborne vyškolení zamestnanci s praxou a rokmi skúseností. V prípade pravidelných upratovaní je samozrejmosťou, že sa o vašu domácnosť bude starať rovnaká gazdiná. Iba v prípade ochorenia či dovoleniek môže dôjsť k vopred dohodnuté zmene.

Pri pravidelnom využívaní našich služieb vám vytvoríme výhodný, pevný, mesačný paušál. Jednotlivé služby máme rozdelené do niekoľkých programov, ktoré však majú iba orientačný charakter, vždy sa riadime prianím klienta a konečná služba je úplne individuálny.

Upratovanie domácnosti Bratislava – cenník

Chcete poznať cenu za upratovanie vášho domu či bytu?
Na našich stránkach môžete vložiť dopyt upratovania a my Vám urobíme cenovú kalkuláciu priamo na mieru Vašim požiadavkám. Služby vykonávame aj jednorázovo a to vrátane umývania okien, čistenie kobercov, čalúnenia a matracov.

Máte záujem o cenovú ponuku ? Napíšte nám!

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Súhlasím so použitím osobných údajov na informovanie o novinkách

Zavolať na 0911 300 263