Kompletné upratovanie domov Bratislava, bytové domy, upratovanie spoločných priestorov
1. júna 2015
Upratovanie po maľovaní v Bratislave
1. júna 2015
Ukázať všetko

Umývanie okien Bratislava

Umývanie okien

Do portfólia upratovacích služieb, ktoré poskytujeme, patrí jednorazové aj pravidelné umývanie okien v Bratislave. Na umývanie okien pristupujeme šetrne tak, aby sme nepoškodili sklá, maľbu na stenách a neznečistili podlahu. Samozrejmosťou pri umývaní okien je tiež čistenie rámov a vnútorných parapetov. Používame saponátmi šetrné k životnému prostrediu, u silne znečistených plôch špeciálne žiletky a na doleštenie okrajov skiel savé bavlnené plienky. Umývanie okien zaisťujú výhradne skúsení zamestnanci, ktorí dbajú na dokonale odvedenú prácu so zmyslom pre detail.


Umývanie okien v ťažko prístupných miestach

Pre umývanie okien, ktoré sú ťažšie prístupné, používame teleskopické tyče, schodíky Ak je potrebné umývanie okien vo výškach vykonávať z verejných komunikácií, zaistíme povolenie na záboru verejného priestoru pre mobilné plošinu alebo pojazdné lešenie (zabezpečenie potrebných povolení trvá min. 3 týždne).

Pravidelnosť a a ceny umývanie okien

Umývanie okien v Bratislave a okolí vykonávame na želanie zákazníka v závislosti na lokalite a miere znečistenia zvyčajne 2x – 6x ročne v dvoch cenových kategóriách:

  • umývanie okien v menšom rozsahu do 300 m2 jednej plochy skla
  • umývanie okien vo väčšom rozsahu nad 300 m2 jednej plochy skla
  • Pri veľkom objeme poskytujeme klientom až 30% zľavu z tejto ceny)

Máte záujem o cenovú ponuku ? Napíšte nám!

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Súhlasím so použitím osobných údajov na informovanie o novinkách

Zavolať na 0911 300 263