Rekonštrukcia bytu – cena
23. apríla 2015
Koľko stojí prerábka bytu – aj s materiálom a spotrebičmi
23. apríla 2015
Ukázať všetko

Rekonštrukcia domu a jej cena

Pred tým, než sa pustíte do rekonštrukcie rodinného domov, by ste si mali vypracovať plán, podľa ktorého budú prebiehať jednotlivé práce. Mali by ste starostlivo zvážiť, ake finančné prostriedky ste ochotní do rekonštrukcie vložiť. Niektoré stavebné úpravy možno budete schopní zvládnuť sami, Iné však asi radšej zveríte odborníkom. V takom prípade skúste osloviť niekoľko rôznych dodávateľov, z ktorých ponúk si zvolíte tú, ktoré sa vám bude zdať najvýhodnejšia. Ak sa bude potrebné, nemali by ste zabudnúť požiadať o stavebné povolenie. Ceny sú platné 23.4.2015.

Rekonštrukcia rodinných domov a cena

Rekonštrukcie rodinných domov rozhodne nie sú jednoduchou záležitosťou, preto sa nebojte opýtať svojich známych, ktorí majú v tomto ohľade viac skúseností. Rekonštrukcie domov by mali začínať murárskymi prácami. Ďalej by ste mali venovať pozornosť inštalácii rúrok ústredného kúrenia, klimatizácie, vodovodov, odpadov elektrického vedenia. Kvôli zvyšujúcim sa nákladom na vykurovanie rodinných domov sa určite oplatí vykonať vonkajšie zateplenie takisto Inštalovať kvalitné plastové alebo drevené okná.

Po dokončení základných stavebných úprav by malo prísť na rad nahadzovanie stien, montáž zárubní či kladenie novej podlahovej krytiny. Medzi záverečné práce v interiéroch domov by malo patriť obloženie múru v schodísk je pokládka dlažby, po ktorých by mali nasledovať maliarske práce. Alebo prípadne lepenie tapiet. Nakoniec by sme nemali zabudnúť ani na úpravu Vonkajších fasády inštaláciu odkvapov.

Cena rekonštrukčných prác

Zavolajte nám a získajte bezplatnú cenovú ponuku.

Zavolať na 0911 300 263