Rekonštrukcia WC v paneláku
22. júla 2014
Umakartové jadro – Aké sú možnosti renovácie a rekonštrukcie
29. júla 2014
Ukázať všetko

Upratovanie bytových domov

Upratovanie po stavbách a remeselníkoch

Upratovanie po stavbe

Pri výmene okien, maľovaní alebo akejkoľvek inej rekonštrukcii je prostredie obytného priestoru vystavené vysokej záťaži. Nečistoty vnikajú do štruktúry podlahoviny a stavebný prach sa usadí na nábytku, oknách aj v koberci. Nechajte upratovanie na profesionáloch a venujte svoj ​​voľný čas iným zábavnejším činnostiam. S kvalitnou upratovaciu technikou vrátime vášmu domovu čistotu a podlahe pôvodný lesk, zabezpečíme pristavenie kontajnera na odpad, zvoz odpadu a zbavíme vás aj stavebné sutiny.

Poskytované služby upratovacích prác

  • Vypratanie po živelných pohromách
  • Likvidácia pivničných priečok
  • Vypratanie a následné upratovanie po stavbách a rekonštrukciách
  • Upratovanie po remeselníkoch
  • Upratovanie po maľovaní
  • Pristavenie kontajnera na odpad
  • Nakládka a odvoz sutiny
  • Likvidácia sutiny

Ku kompletnému upratovaniu po rekonštrukciách domu alebo bytu, pri opravách, po maľovaní alebo iných stavebných činnostiach používame adekvátnu upratovaciu techniku ​​a mechanizáciu. Naša firma vykonáva upratovanie domu a bytov za použitia vysoko výkonných priemyselných vysávačov, ktoré vysajú aj drobnú suť, nasleduje čistenie podlahy mokrým podtlakovým vysávačom. Zaistíme nakládku na kontajner a odvoz sutiny alebo iného stavebného materiálu. Odvezený odpad ekologicky likvidujeme. Pokiaľ vykonávame upratovanie a odvoz odpadu menšieho objemu a mechanizmy na odvoz sutiny

Kompletné generálne upratovanie

Kompletné generálne upratovanie vykonávame použitím vysoko kvalitných chemických čistiacich prostriedkov, profesionálnych upratovacích strojov a ručným čistením. Vysokokvalitné čistiace prípravky si poradia so zaschnutou farbou alebo stvrdnutým cementom na podlahe, odstránime zadretý prach zo štruktúry podlahy a nanesením nanoochrany alebo polyuretánovej ochranné vrstvy pre elastické podlahy zabránime jej ďalšiemu opotrebovaniu.

Upratovacie práce zahŕňajú dezinfekciu a čistenie podlahy, nanášanie ochranných vrstiev a impregnácie na podlahy, leštenie a umývanie okien, v prípade objemného odpadu aj pristavenie vlastných kontajnera na odpad.

Ak v cenníku nejakú cenu nenájdete, stačí nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára a radi vašu otázku odpovieme.

Zavolať