Rekonštrukcia bytu
17. novembra 2014
Generálne upratovanie bytov
8. decembra 2014
Ukázať všetko

Upratovanie bytov a domov

Mnoho ľudí, praktický každý človek sa svojom živote stretne s opravou svojho bytu. Menšieho či väčšieho. Tieto opravy majú jedno spoločné, vzdy po nich zostane veľký neporiadok.

Už samotná príprava na opravy sa urobí značný neporiadok. Cela rekonštrukcia taktiež, pretože rekonštrukčné práce bývajú rozsiahle. Potom, ako sa byt či dom dostane z obliehania remeselníkov, zostane síce krásne opravený, avšak v značnom neporiadku. Zabezpečujeme posledné fázy skrášlenia vášho domova. Zabezpečujeme upratovanie, kedy je potrebné starostlivo odstrániť veľké množstvo prachu, zvyšky stavebnej suti, náterové šmuhy, umývanie okien, čistenie kobercov, čalúneného nábytku atď. V upratovacích prácach máme skúsenosti práve preto, že po rekonštrukciách tieto upratovacie práce vykonávame pravidelne.

Zverte aj vy upratovanie po rekonštrukcii nám ako špecialistom, pretože zaručujeme vysokú kvalitu odvedenej práce.

Jednorázové upratanie

Jedná sa o kompletné jednorázové upratanie vášho bytu, ale aj spoločných priestorov vlastníka, ktorým je najčastejšie bytové družstvo, alebo spoločenstvo vlastníkov bytov. So všetkými náležitosťami vás oboznámime a dohodneme jednak na pravidelnom uprataní (chodba, vchod, zábradlie ) ale aj jednorazovom generálnom uprataní po zrealizovaní všetkých rekonštrukčných prác.

Zavolať