Rekonštrukcia kúpeľní – inšpirácia pre malé aj veľké
13. mája 2015
Postup pri rekonštrukcii kúpeľne a jadra
18. mája 2015
Ukázať všetko

Rekonštrukcia obývačky

Obývacia izba je už od pradávna miestom stretávania, centrom oddychu a hlavne miestom, kde trávime spoločné chvíle s rodinou a blízkymi. Prijímame tu dôležité návštevy a často riešime aj životné situácie. A ako sa hovorí: “Vezmeme to od podlahy”, tak toto platí v rekonštrukciách dvojnásobne. Tzv. “Podlahová krytina súčasnosti” je vinyl. Má skvelé technické vlastnosti.

Na podlahu priamo nadväzujú steny, preto volíme také poňatie stien, ktoré najlepšie korešponduje s vašou podlahovou krytinou.

Ako vymaľovať obývačku?

V prípade stien sú to tapety na stenu, fototapety, výmalba, obklady drevené, keramické, kožené atď. Vhodne vybraná tapeta vždy dodá priestoru na útulnosti a obklad zase do určitej miery funguje ako zvuková a tepelná izolácia.

Trendom dnešnej doby je opäť vstavaný nábytok na mieru, ako tomu bolo v prvej polovici 20. stor. Dodáva interiéru na praktickosti, dávku exkluzivity a originalite. Tak, aby pôsobil dojmom, že je súčasťou miestnosti odjakživa. Vedením jednoduchých a plynulých línií nadväzujúcich jedna na druhú Vám dávame možnosť využívať priestor v maximálnej miere a v rámci všetkých ergonomických požiadaviek.

Moderné obývacie izby

Nepostrádateľnou súčasťou interiéru je bytový textil. Vďaka nemu môžeme interiér zatieniť, zútulniť, ale aj ľahko obmeniť celý jeho výraz. V návrhu od dizajnérov vyberieme kvalitnú čalúnickú látku na novú sedaciu súpravu. Vaše obľúbené kreslo oživíme kreatívnymi dekoratívnymi vankúšikmi, ktoré môžete meniť kedy sa vám zachce. Na vaše želanie oblečieme okná vo vašom interiéru do luxusných závesových látok, ktoré zjemníme elegantné vzdušnou záclonkou, alebo použijeme nejakú alternatívu z ponuky technického zatienenie, čo dá miestnosti naopak technickejší vzhľad.

Zavolať