Upratovanie bytov a domov
8. decembra 2014
Malá kúpeľňa – aby pôsobila priestrannejšie
21. januára 2015
Ukázať všetko

Generálne upratovanie bytov

Generálne upratovanie sa vykonáva, keď je potrebné obnoviť poriadok v celej domácnosti, upratovať ťažko dostupných miesta, kompletné umytie okien a podobne.

V zložitých prípadoch generálneho upratovania vás upozorníme na rozsah práce vopred, pretože každý práca vyžaduje inú prípravu na plánovanie. Napríklad generálne upratovanie bytu po rekonštrukcii má vždy iný rozsah prác.

Pri vykonávaní generálneho upratovania môžete zostať doma v sledovať vykonávanie prác, alebo môžete nechať všetky práce na nás a venovať sa svojim záležitostiam. A ak je v niektorých prípadoch potrebné, dáme vám vopred vedieť predpokladaný čas ukončenia prác, aby ste prišli na odovzdanie upratovania. Ujisťujem vás, že sa nemáte čoho báť, za osobné veci sme plne zodpovední.

Ako príklad generálneho upratovania modelového bytu o rozlohe 70m2 vykonáva tím zložený z 2 osôb. Upratovanie domácnosti tak potom trvá 5-10 hodín. Upratovanie po rekonštruckii bez pravidelného odvezenia suti a zvyškového materiálu trvá 10-15 hodín. K odvozu materiálu zabezpečujeme aj automobil na to určený.

Upratovanie bytov a domov po rekonštrukcii

Upratovanie bytov bytu po rekonštrukcii – nevyhnutná procedúra, ktorá potrebnou jednak z praktického a estetického hľadiska, tak aj z pohľadu zdravotného. Disponujeme potrebnou modernou technológiou a kvalifikovanou pracovnou silou.

Po ukončení stavebných prác a maliarskych prác býva byt a dom značne znečistený. Je preto nutné urobiť generálne upratovanie. Výška nákladov na upratovanie závisí od náročnosti upratovania a na miere znečistenie, ako sme uviedli v texte hore. Proces generálneho upratovania bytov a domov po rekonštrukcii je preto rozdelený do etáp:

  • prípravné práce (upratovanie zbytkov stavebných materiálov, škrabanie povrchu
  • umývanie okien, parapetov, umývanie sociálnych zariadení,
  • vlastné upratovanie bytu po rekonštrukcii – suché až vlhké čistenie, čistenie kobercov a čalúneného nábytku ak je to nutné
  • hygienické ošetrenie
Zavolať